Laboratorium

Laboratorium diagnostyczne CYTOLAB w swojej ofercie posiada specjalistyczne badania wykonywane metodą CYTOMETRII PRZEPŁYWOWEJ.

Nasz personel to absolwenci Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach diagnostów laboratoryjnych w samodzielnych laboratoriach, szpitalach oraz klinikach niepłodności na Śląsku. Cytometrią przepływową zajmujemy się od kilku lat. Stała się ona naszą pasją, którą pragniemy się dzielić, dlatego też chcemy ułatwić szerszemu gronu pacjentów dostęp do badań wykonywanych tą metodą. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który gwarantuje powtarzalność i porównywalność wyników. Każdy wynik poddajemy dokładnej analizie przed wydaniem pacjentowi. Jakość badań, ich rzetelność i dokładność to nasze priorytety, dzięki czemu oferowane badania stanowią istotne wsparcie dla lekarzy.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Personel pracowni cytometrii odpowie na wszelkie pytania i udzieli merytorycznych konsultacji związanych z wykonywanymi badaniami.

Certyfikaty i szkolenia »
Partnerzy »